Sõidukijuhi töö- ja puhkeaja koolitus

Autoettevõtete Liit korraldab maikuus kutselistele autojuhtidele mõeldud koolituse, mis käsitleb uut sõidu- ja puhkeaega reguleerivat EL-i määrust ning sellest tulenevaid reegleid. Kutsume koolitusel osalema kõiki autojuhte ja logistikuid, kes soovivad töö- ja puhkeaja nõuete osas oma teadmisi täiendada.

Aprillist 2007 kehtima hakanud Euroopa Liidu määrus 561/2006/EMÜ sätestab täiendavaid nõudeid sõidukijuhi töö- ja puhkeaja osas. Reeglid on kaitsmaks kutselisi autojuhte ning tagamaks üldist liiklusturvalisust maanteedel. EL-i õigusruumis kehtivate reeglite rikkumise eest on ette nähtud karmid sanktsioonid nii veokijuhile, kui tema tööandjale.

Autoettevõtete Liidul on laialdane kogemus koolituste läbiviimisel. Seni oleme korraldanud arvukaid töö- ja puhkeaja koolitusi oma liikmesettevõtete autojuhtidele ja logistikutele. Oleme teinud ka koolitusi koostöös Eesti Politsei ja teiste maanteetranspordiga seotud tähtsamate ametkondadega (MKM, TI, EMTA jne). Nüüd pakume võimalust osaleda koolitusel ka ettevõtetel väljastpoolt AL-i liikmeskonda.

Sõidukijuhi igapäevases praktikas vajalikke töö- ja puhkeaja reegleid tutvustav koolitus kestab 4 tundi. Selle aja jooksul antakse osalejatele praktiliste ülesannete ja näidete varal korralik ülevaade kehtivatest töö- ja puhkeaja nõuetest.

Koolituse maksumus koos käibemaksuga on 590 krooni osaleja kohta. Suurematele gruppidele hinnasoodustus. Koolitusele on vajalik eelnev registreerumine. Koolituse toimumiskuupäev vastavalt komplekteeritud õppegrupi vajadustele.

Eelregistreerimise lõpptähtaeg on 2. mai 2007. Palume kiirustada, sest osalejate arv on piiratud! Koolitused toimuvad maikuus aadressil: Akadeemia tee 20 (III korrus), Tallinn.

Lisainformatsioon ja registreerimine:
GSM 53 35 8192
koolitus@autoettevoteteliit.ee