Juhi töö- ja puhkeaja koolitus

Autoettevõtete Liit korraldab oktoobrikuus kutselistele autojuhtidele mõeldud koolituse, mis käsitleb sõidu- ja puhkeaega reguleerivat EL-i määrust 561/2006 ning sellest tulenevaid reegleid. Kutsume koolitusel osalema kõiki autojuhte ja logistikuid, kes soovivad töö- ja puhkeaja nõuete osas oma teadmisi täiendada.

Autoettevõtete Liidul on laialdane kogemus koolituste läbiviimisel. Seni oleme korraldanud arvukaid töö- ja puhkeaja koolitusi nii oma liikmesettevõtete autojuhtidele ja logistikutele kui ka ettevõtetele, kes ei kuulu Liidu liikmeskonda.

Oleme teinud ka koolitusi koostöös Eesti Politsei ja teiste maanteetranspordiga seotud tähtsamate ametkondadega (MKM, TI, EMTA , ARK jne).

Sõidukijuhi igapäevases praktikas vajalikke töö- ja puhkeaja reegleid tutvustav koolitus kestab 4 tundi. Selle aja jooksul antakse osalejatele praktiliste ülesannete ja näidete varal korralik ülevaade kehtivatest töö- ja puhkeaja nõuetest.

Koolituse maksumus koos käibemaksuga on 590 krooni osaleja kohta. Koolitusele on vajalik eelnev registreerumine. Koolituse toimumiskuupäev vastavalt komplekteeritud õppegrupi vajadustele.

Eelregistreerimise lõpptähtaeg on 10. oktoober 2007. Palume kiirustada, sest osalejate arv on piiratud! Koolitused toimuvad aadressil: Akadeemia tee 20 (III korrus), Tallinn.

Lisainformatsioon ja registreerimine:
tel. 6412 511
al@autoettevoteteliit.ee