Algas eelregistreerimine kutsemeisterlikkuse võistlusele “Aasta Autojuht 2007”

Autoettevõtete Liit kutsub kõiki veoki- ja bussijuhte osalema kutsemeisterlikkuse võistlusel „Aasta Autojuht 2007”. Eelregistreerimiseks palume saata võistleja nimi ja kontakt e-posti aadressile autojuht@autoettevoteteliit.ee või helistada telefonil 53 35 8192.

Traditsiooniliselt augusti lõpus – septembri alguses toimuval üritusel selgitatakse kuue erineva katse põhjal välja kõige meisterlikum autojuht. Juba kuuendat aastat järjest panevad võistlustel oma oskusi proovile Eesti parimad autojuhid.

Atraktiivsete auhindadega võistlusel on kuus katsumust. Võistlejatel tuleb omavahel rinda pista ökonoomsussõidus, tuleohutustestis, esmaabi testis, rehvitestis, rattavahetustestis ning vigursõidus.

Testide kohtunikud hindavad sooritatud katseid kümne punkti süsteemis. Üldine paremusjärjestus selgitatakse välja kogutud punktisumma alusel. Kõige rohkem punkte saanud võistleja on tiitlivõistluse võitja.

Tiitlivõitja saab diplomi ja rändkarika, mis jääb tema ettevõtte uhkuseks kuni järgmise aasta võitja väljaselgitamiseni. Parimatele võistlejatele lisaks auhinnad ja tänukirjad korraldajate poolt.

loe võistluse kohta täpsemalt
vaata siit eelmise võistluse pilte