Kuidas alustada veebikaamera äri

Veebikaamera mudeliks olemine pole alati olnud tavapärane äri ja varem on see olnud häbimärgistatud. Paindlikkusele ja kaugtööle rõhudes on aga veebikaamerast saanud võimalus, mille poole inimesed on pöördunud.

See annab võimaluse teenida palju raha kodust piiratud algsete käivituskulude ja eksponentsiaalse kasumikasvuga, kuna saate keskenduda rohkem aega ning suurendada oma turundus- ja videotootmisoskusi.

Huvitav on see, et kuna tööstuses on viimastel aastatel palju inimesi töötanud ja seda sotsiaalmeedias reklaaminud, on see muutumas aktsepteeritavamaks tööks.

Mis on veebikaamera mudel?
on isik, kes esitab reaalajas või salvestatud videot Interneti kaudu, sageli kolmanda osapoole voogedastusteenuse (nt OnlyFans või ManyVids) kaudu. Veebikaameramudelid võivad esitada ka "erasaateid". Üks-ühele video voogesitust saab teha muude teenuste, näiteks skype kaudu.

Rääkimine "veebikaamerast" või "kaamera modelleerimisest" viitab sageli X-reitinguga teenusele, kuigi alasti olemine pole alati nõutav. Kui teil on oskus või isiksus, mis suudab kliente meelitada, saate video voogesituse kaudu kõike teha.

Näiteks võite esineda reaalajas striptiishow'ga, alasti raamatuklubides või mõnel muul PG-tegevusel, nagu kokandussaade või fitness.


Kui palju teenivad veebikaamera mudelid?
Veebikaameramudelid võivad teenida palju raha, kuigi aega ja vaeva võib kuluda palju, ja on oluline mõista, et kõigil ei lähe selles valdkonnas hästi, eriti kui nad ei käsitle seda tõelise ärina.

Palka saate mitmel viisil. Kliendid saavad tellida kuutasu eest ja sageli pakute:

Igapäevased videod neile vaatamiseks.
Kohandatud videod, mida nad saavad taotleda ja mille eest maksta.
Premium-videod, mille eest saavad kõik teie kliendid maksta.
Saate esineda ka otse, kus kliendid maksavad minutitasu või pakuvad jootraha või ürituse tasu.

Kõige edukamad veebikaamera mudelid on kasutanud selliseid teenuseid nagu OnlyFans, mis võivad võtta kuutasusid, kohandatud videomakseid ja otseülekande sündmusi. Maksate otsevideo eest ühekordset tasu ja saate ürituse ajal isegi näpunäiteid pakkuda.

Veebikaameramudelid peavad end reklaamima, kui tahavad raha teenida. Asjatundlikud promootorid võivad oma teenuseid tõhusalt reklaamides ja turustades teenida suuri summasid, mõnikord üle 50 000 dollari kuus.

Kas veebikaamera kasutamine on seaduslik?
Enamikus riikides on veebikaamera mudeliks olemine 100% seaduslik, välja arvatud juhul, kui teete kaameraga ebaseaduslikke toiminguid. Tavalistel alasti veebikaamera mudelitel pole aga juriidilisest seisukohast probleeme.

Ameerika Ühendriikides saate teha pornograafilisi tegevusi kaamera ees ilma juriidiliste tagajärgedeta. See hõlmab endas töötamist või teiste esinejate kaasamist.

Teie ainus juriidiline probleem on tagada, et teie saadud rahalt makstakse maksud. Samuti on oluline märkida, et selle sisu tootmiseks ja tarbimiseks peate olema üle 18-aastane.

Mis juhtub maksudega kui veebikaamera äri?
Veebikaamera mudelina käsitletakse teid ettevõttena, mitte teie kasutatava teenuse töötajana. Sõltuvalt teie vajadustest, teenitavast rahast ja isiklikest eelistustest võite olla füüsilisest isikust ettevõtja või asutada ettevõttena.

Kõige tähtsam on mõista, et peaaegu kõik kolmanda osapoole veebikaamerateenused, nagu OnlyFans, annavad teile kogu teenitud rahasumma. See tähendab, et nad ei hoia maksudeks raha ega edasta teie kohalikule omavalitsusele maksuteavet.

Olete täielikult vastutav kõigi veebikaamerate äritegevusena teenitud raha eest võlgnetavate maksude eest. Enamik teenuseid pakub Ameerika Ühendriikides maksudokumenti, näiteks 1099-NEC-vormi, mis näitab, kui palju raha on makstud.

Peate teatama oma füüsilisest isikust ettevõtja sissetulekust valitsusele ja maksma sellelt tulult kord kvartalis makse.

Võite kasutada veebipõhist maksuteenust (nt TurboTax) või lasta raamatupidajal teie maksud põhjalikult üle vaadata ja ette valmistada.

 


Kuidas hoida end veebikaameraettevõttena turvaliselt?
Veebikaamera äri ajamine on väga turvaline. Siiski on mõned asjad, mida peaksite täiesti ohutuks pidama.

Makske oma maksud.
Eespool kirjeldatud maksudest teatamine ja maksude tasumine hoiab IRS-il teid trahvimast ja potentsiaalselt maksudest kõrvalehoidumise eest vangi panemast.

Ärge esitage Internetis isikuandmeid.
Teil on palju fänne kogu maailmast, kes on teist väga huvitatud. Enamikul fännidel on kõik korras ja nad tahavad lihtsalt võrgus rääkida või teie videoid vaadata.

Suur probleem tekib siis, kui fännidest saavad kinnisideeks jäänud fännid, kellest saavad jälitajad. Kahjuks on see paljude veebikaamera mudelite puhul tavaline olukord. Seetõttu ei tohiks see veebis enda kohta isiklikku teavet esitada.

Isiklik teave võib sisaldada selliseid asju nagu teie pärisnimi, aadress ja kõik, mida saaks kasutada teie asukoha jälgimiseks. Seega võib väljas videote filmimine olla keeruline, eriti kui filmite kohalikus piirkonnas või oma maja ümbruses.