Avaleht
Uudised
Tutvustus
Liikmed
Sotsiaalsuhted
Seadusandlus
Kontakt
Juhatus 
Koostööpartnerid
Autojuhi ametikoolitus

 

Akadeemia tee 20
12611 Tallinn

Telefon: 641 2511
Faks: 641 2523
al@autoettevoteteliit.ee

 

Juhatus

 
Enn Randmaa, president (juhatuse esimees)  e-post enn.randmaa@gobus.ee
 Enno Tamm, juhatuse liige  e-post enno.tamm@tallinnlt.ee

 Meelis Lippe, juhatuse liige

 e-post meelis@karotrans.ee

 Kuldar Pärnamäe, juhatuse liige

 e-post kuldar@autojohvi.ee
 Madis Lepp, juhatuse liige e-post  madis@hansabuss.ee
 Mati Saar, juhatuse liige  e-post mati.saar@tulika.ee
 Vallo Tenso, juhatuse liige  e-post info@metsaveod.ee
 Andrus Laul, juhatuse liige  e-post andrus@alonewolf.ee
 Jaan Metssalu, juhatuse liige  e-post bussipark@gmail.com